Sommerhusområder
Kontakt
Gavekort
Husejer
Ferielejlighed i Sirmione

2 Sovepladser

Vand : 0,1 km

Beskrivelse

Denne kæledyrsvenlige lejlighed til 2 gæster er ideel til en romantisk ferie eller soloflugt og tilbyder komfort og bekvemmelighed kun 100 m fra Gardasøen i Sirmione. Lokalet ligger på første sal og byder på kombineret stue/soveværelse med dobbeltseng og satellit-tv, veludstyret åbent køkken med kaffemaskine og mikroovn samt moderne badeværelse med bruser, bidet og aircondition.

Gæsterne kan nyde adgang til en fælles swimmingpool, WiFi, cykelopbevaring og endda cykler til rådighed. Liggestole inviterer dig til at slappe af udendørs, mens en garage og privat parkering gør ankomst let.

Med det historiske centrum af Sirmione kun 3 km væk og topattraktioner som Gardaland og Verona inden for rækkevidde, er denne lejlighed den perfekte base for at udforske skønheden ved Gardasøen og videre.

Faciliteter

Soveværelse
  • Sovepladser : 2
  • Dobbeltsenge : 1
Badeværelse
  • Bruser
  • Badeværelser : 1
Sommerhus med pool
  • Udendørs pool : Privat
Afstande
  • Lufthavn : 28 km
  • Vand : 0,1 km
Faciliteter - køkken
  • Basale ingredienser og basalt køkkentøj
  • Mikroovn
  • Kaffemaskine : Almindelig
Faciliteter - indendørs
  • Feriebolig : Ferielejlighed
  • Etage nr. : 1
  • Internet
  • Aircondition
  • TV
  • Trådløst internet
Faciliteter - udendørs
  • Parkering : Garage
  • Parkering : Privat parkeringsplads
Tilgængelighed
  • Husdyr tilladt : Ja
  • Antal husdyr tilladt : 2
  • Rygning : Rygning forbudt
Sport
Storbyferie

Boligens placering

Bliv inspireret af relaterede destinationer