Sommerhusområder
Kontakt
Gavekort
Husejer
Slot i Blåvand

8 Sovepladser

4 Soveværelser

Vand : 400 Meter

Beskrivelse

Centralt i Blåvand ligger dette sommerhus med swimmingpool, spabad og sauna på en uforstyrret naturgrund. Husets mest attraktive rum vil uden tvivl være poolrummet med swimmingpool, spabad og sauna. Her er installeret luft/vand varmepumpe. Huset er velegnet til to familier, blandt andet er der to gode badeværelser.

Køkkenet er kombineret med spise-/opholdsstuen og indrettet i skandinavisk stil.

Husets værelser er indrettet med et værelse med en 160 cm dobbeltseng, 2 værelser med en 140 cm dobbeltseng og et værelse med to enkeltsenge af 80 cm pr. stk. Der er også barneseng til rådighed til familiens yngste medlemmer.

På den sydvendte terrasse er der rigelig plads til såvel store som små. Der er trampolin (benyttes på eget ansvar/forsikring).

Udlejes ikke til ungdomsgrupper.

Et refunderbart depositum kan blive opkrævet tættere på din ankomstdato. Sikkerhedsdepositummet sikrer et problemfrit ophold og dækker eventuelle ekstra tjenester eller forbrugsomkostninger.

Depositummet dækker forbrug af forsyninger under dit ophold samt eventuelle ekstra ydelser, der måtte benyttes.

Det endelige beløb vil blive justeret baseret på faktiske måleraflæsninger og brug af ekstra ydelser. Eventuel resterende saldo vil blive refunderet inden for 21 dage efter udtjekning.

Depositummet fungerer blot som en forudbetaling for omkostninger, som du under alle omstændigheder ville skulle betale, og sikrer en gnidningsfri oplevelse både under og efter opholdet.

Faciliteter

Soveværelse
  • Sovepladser : 8
  • Soveværelser : 4
  • Barneseng
Badeværelse
  • Bruser
  • Sauna
  • Indendørs spa
  • Badeværelser : 2
Sommerhus med pool
  • Indendørs pool : Privat
Afstande
  • Butikker : 400 Meter
  • Restauranter : 400 Meter
  • Vand : 400 Meter
Faciliteter - køkken
  • Opvaskemaskine
  • Køleskab
  • Komfur : El-kogeplader
  • Mikroovn
  • Kaffemaskine : Almindelig
  • Emhætte
  • Fryser
Faciliteter - indendørs
  • Feriebolig : Slot
  • Internet
  • Brændeovn
  • TV
  • Satellit/Kabel TV
  • Tyske kanaler
  • Børnehøjstol
  • Vaskemaskine
  • Tørretumbler
  • Opvarmningsform : Varmepumpe
Faciliteter - udendørs
  • Legeplads
Tilgængelighed
  • Husdyr tilladt : Ja
  • Rygning : Rygning forbudt

Boligens placering

Bliv inspireret af relaterede destinationer