Husid: mh9749
6 Sovepladser
3 Soveværelser
Vand : 16000 Meter
Sommerhus beliggende på godt beskyttet naturgrund i Arrild Feriepark. Badeværelset er fra 2013 og husets køkken er fra 2014. Der er svømmehal ca. 600 m fra huset. Tag en tur til Givskud Zoo eller hvad med en tur til Esbjerg, hvor der kan købes friskfangede fisk? Tag også en tur til Tønder med den hyggelige bymidte med de gamle, fredede huse.
Et refunderbart depositum kan blive opkrævet tættere på din ankomstdato. Sikkerhedsdepositummet sikrer et problemfrit ophold og dækker eventuelle ekstra tjenester eller forbrugsomkostninger.
Depositummet dækker forbrug af forsyninger under dit ophold samt eventuelle ekstra ydelser, der måtte benyttes.
Det endelige beløb vil blive justeret baseret på faktiske måleraflæsninger og brug af ekstra ydelser. Eventuel resterende saldo vil blive refunderet inden for 21 dage efter udtjekning.
Depositummet fungerer blot som en forudbetaling for omkostninger, som du under alle omstændigheder ville skulle betale, og sikrer en gnidningsfri oplevelse både under og efter opholdet.