Sommerhusområder
Kontakt
Gavekort
Husejer
Sommerhus i As vig

5 Sovepladser

3 Soveværelser

Vand : 180 Meter

Beskrivelse

Dette totalrenoverede sommerhus er beliggende i populært område med kort afstand til legepladser og fodboldbane ved As Vig.

Det åbne køkken ligger i direkte forbindelse med den lyse stue, så selv om I laver mad, er I ikke adskilt fra resten af familien. Der er tre gode soverum. Fra stuen er der direkte udgang til en stor, overdækket terrasse, som er et oplagt sted til en grillaften.

Udlejes ikke til ungdomsgrupper. Hvis huset har en gasgrill, skal gæsten selv medbringe gas. Hvis huset har en kulgrill, skal gæsten selv medbringe kul.

Et refunderbart depositum kan blive opkrævet tættere på din ankomstdato. Sikkerhedsdepositummet sikrer et problemfrit ophold og dækker eventuelle ekstra tjenester eller forbrugsomkostninger.

Depositummet dækker forbrug af forsyninger under dit ophold samt eventuelle ekstra ydelser, der måtte benyttes.

Det endelige beløb vil blive justeret baseret på faktiske måleraflæsninger og brug af ekstra ydelser. Eventuel resterende saldo vil blive refunderet inden for 21 dage efter udtjekning.

Depositummet fungerer blot som en forudbetaling for omkostninger, som du under alle omstændigheder ville skulle betale, og sikrer en gnidningsfri oplevelse både under og efter opholdet.

Faciliteter

Soveværelse
  • Sovepladser : 5
  • Soveværelser : 3
Badeværelse
  • Bruser
  • Badeværelser : 1
Afstande
  • Butikker : 2500 Meter
  • Restauranter : 6000 Meter
  • Vand : 180 Meter
Faciliteter - køkken
  • Opvaskemaskine
  • Køleskab
  • Komfur : El-kogeplader
  • Mikroovn
  • Kaffemaskine : Almindelig
  • Emhætte
  • Fryser
Faciliteter - indendørs
  • Feriebolig : Sommerhus
  • Internet
  • TV
  • Satellit/Kabel TV
  • Radio
  • Vaskemaskine
  • Opvarmningsform : Varmepumpe
Faciliteter - udendørs
  • Grill
Tilgængelighed
  • Husdyr tilladt : Ja
  • Rygning : Rygning forbudt
Udsigt

Boligens placering

Bliv inspireret af relaterede destinationer