Sommerhusområder
Kontakt
Gavekort
Husejer
Sommerhus i Château-d'Olonne

Vand : 100 km

Beskrivelse

Denne 6-personers villa med swimmingpool dækker et areal på 80m2. Der er 3 soveværelser til 6 personer (sovepladserne varierer afhængigt af villaen, og der kan være en køjeseng i et af soveværelserne), 1 badeværelse med badekar og/eller bruser, toilet, en stor stue med fladskærms-tv, opholdsområde med sofaer, opholdsområde med spisebord, et fuldt udstyret køkken med ovn, køleskab, opvaskemaskine, kogeplader, kaffemaskine og brødrister. Hver villa har en vaskemaskine.

Udenfor kan du nyde din private have og opvarmede swimmingpool (fra slutningen af april til slutningen af september). Poolen kan opvarmes i april mod et tillæg på €25 pr. dag, afhængigt af vejrforholdene, som skal specificeres mindst 5 dage før ankomst. Nogle villaer er også udstyret med en grill, så tøv ikke med at spørge efter en, når du reserverer.

Vil du gerne have dit kæledyr med? Det er muligt, men ikke i alle villaer på grund af begrænset tilgængelighed. Kontakt venligst vores kundeservice. I dette hjørne af paradis omgivet af grønne områder kan du slappe af med hele familien ved den private swimmingpool eller vælge mellem en bred vifte af aktiviteter - vandsport og vandreture for at opdage et overdådigt og uspoleret naturmiljø.

Faciliteter

Soveværelse
  • Dobbeltsenge : 2
  • Enkeltsenge : 2
Badeværelse
  • Bruser
Afstande
  • Lufthavn : 100 km
  • Butikker : 100 km
  • Restauranter : 100 km
  • Vand : 100 km
Faciliteter - køkken
  • Basale ingredienser og basalt køkkentøj
  • Opvaskemaskine
Faciliteter - indendørs
  • Feriebolig : Sommerhus
Faciliteter - udendørs
  • Parkering : Privat parkeringsplads
Tilgængelighed
  • Husdyr tilladt : Nej
Storbyferie

Bliv inspireret af relaterede destinationer