Dette rummelige og indbydende slot med 12 soveværelser i Asnières med luksuriøs indretning er ideelt til 23 personer. Ejendommen har en fælles tennisbane, legeredskaber og fælles trampolin, hvilket gør den velegnet til alle aldersgrupper.
Skoven er 100 m væk, til gåture, vandreture, vandreture osv. Nærmeste restauranter på 6 km kan besøges for god mad. Butikker og supermarkeder ligger 6 km væk. hvis du er en golf elsker, så er golfbanen en kort køretur væk.
Det centralt opvarmede slot har en møbleret terrasse til at nyde alfresco måltider og en have, hvor du kan opfriske dine sanser med udsigt. Der er en boulebane, hvor du kan nyde et spil med børnene. hvis det ikke er en god dag udendørs, så er der et opholdsrum med mange spil for at holde dig underholdt. Stuen har pejs. Vaskemaskine, parkering og grill er andre tilgængelige faciliteter. At være en børnevenlig ejendom, barneseng og høj stol er tilgængelig på anmodning.
Offentlig transport er tilgængelig 20 km væk.
The 6 double bedrooms on the first floor are with bath OR schower, there is one single bedroom with a bathroom, one other bedroom with two single bed with bathroom, and another one with WC, the last bedroom is without bathroom.