Husid: mh12464
14 Sovepladser
5 Soveværelser
Vand : 500 Meter
Skanlux-sommerhus opført i de bedste materialer beliggende på en naturgrund i nyere udstykning. Huset har et velfungerende køkken og 2 badeværelser, hvor I efter en dag med mange gode oplevelser kan slappe af i det store 6-8 personers spabad eller nyde en tur i saunaen. Der er et stort aktivitetsrum, hvor der er mulighed for at hygge sig med børnene med et spil billard, bordtennis eller dart. På grunden er der også tænkt på legeplads til de små med gynger og sandkasse. Der er en stor terrasse, som indbyder til samvær med afslapning og lange aftener omkring grillen. Der kan forekomme byggelarm fra de nærliggende grunde, da det er en ny udstykning. Lolland har meget at byde på bl.a. Knuthenborg Park & Safari, som ikke ligger langt derfra. Andre udflugtsmål kunne gå til Middelaldercentret i Nykøbing F. Udlejes ikke til ungdomsgrupper.
Et refunderbart depositum kan blive opkrævet tættere på din ankomstdato. Sikkerhedsdepositummet sikrer et problemfrit ophold og dækker eventuelle ekstra tjenester eller forbrugsomkostninger.
Depositummet dækker forbrug af forsyninger under dit ophold samt eventuelle ekstra ydelser, der måtte benyttes.
Det endelige beløb vil blive justeret baseret på faktiske måleraflæsninger og brug af ekstra ydelser. Eventuel resterende saldo vil blive refunderet inden for 21 dage efter udtjekning.
Depositummet fungerer blot som en forudbetaling for omkostninger, som du under alle omstændigheder ville skulle betale, og sikrer en gnidningsfri oplevelse både under og efter opholdet.
Rita T