Sommerhusområder
Kontakt
Gavekort
Husejer
Sommerhus i Aabenraa

12 Sovepladser

4 Soveværelser

Vand : 250 Meter

Beskrivelse

Sommerhus beliggende i det naturskønne Løjtland. Huset har en lys opholdsstue med brændeovn, der skaber hygge og varme på køligere dage. I køkkenet og badeværelserne er der gulvvarme. Der er i alt fire soveværelser og 2 hemse. Huset skaber derfor fine rammer om en ferie for en eller flere familier. Husets store terrasse går hele vejen rundt om huset og har flere muligheder for læ. Kun få minutters gang fra huset ligger Loddenhøj Strand, hvor det er muligt både at bade og fiske. Til huset hører desuden en fiskerenseplads. Husets ligger lige op til skoven.

BEMÆRK: sommerhuset har parkering til 5 biler. Evt. yderligere biler skal parkeres ved stranden 100 m derfra, for ikke at genere naboerne. Udlejes ikke til ungdomsgrupper.

Der kan opkræves et refunderbart depositum inden indtjekningen til dækning af forbrug og yderligere tjenester. Beløbet justeres i henhold til det faktiske forbrug, og et eventuelt restbeløb tilbagebetales senest 21 dage efter udtjekningen.

Faciliteter

Soveværelse
  • Sovepladser : 12
  • Soveværelser : 4
  • Barneseng : 1
Badeværelse
  • Bruser
  • Sauna
  • Indendørs spa
  • Badeværelser : 2
Afstande
  • Butikker : 3000 Meter
  • Restauranter : 3000 Meter
  • Vand : 250 Meter
Faciliteter - køkken
  • Opvaskemaskine
  • Køleskab
  • Komfur : El-kogeplader
  • Mikroovn
  • Kaffemaskine : Almindelig
  • Emhætte
  • Fryser
Faciliteter - indendørs
  • Feriebolig : Sommerhus
  • Internet
  • Brændeovn
  • TV
  • Satellit/Kabel TV
  • Stereoanlæg
  • Tyske kanaler
  • Radio
  • Børnehøjstol
  • Vaskemaskine
  • Tørretumbler
  • Opvarmningsform : Varmepumpe
Faciliteter - udendørs
  • Grill
Tilgængelighed
  • Husdyr tilladt : Nej
  • Rygning : Rygning forbudt
Sport

Boligens placering

Bliv inspireret af relaterede destinationer