Campayanere - medarbejdere
 

Campayanerstammen

Campayanerne er et stolt folkefærd med mange forskellige roller og opgaver. Nogle udvikler hjemmesiden og gør det lettere for dig at finde den ønskede bolig, mens andre sidder klar ved telefonerne for at svare på spørgsmål. Fælles for os alle er, at vi arbejder for at give dig og en masse andre danskere de allerbedste ferieoplevelser. 


Claus Pedersen

Claus Pedersen

CEO og Medejer

clausp@campaya.com

+45 20 86 03 89

Claus Sørensen

Claus Sørensen

Medejer

clauss@campaya.com

Jesper Kamp Kruse

Jesper Kamp Kruse

Presseansvarlig

jesper@campaya.com

+45 28 29 05 35

Natasha Ahrensberg

Natasha Ahrensberg

Kundeservice

kundeservice@campaya.dk

+45 78 77 52 71

Nadia Simonsen

Nadia Simonsen

Administrativ blæksprutte

nadia@campaya.com

Sussana Jagarinac

Susanna Jagarinac

Marketingsmedarbejder

susanna@campaya.se

Kim Bowman

Kim Bowman

Marketingsmedarbejder

kim@campaya.dk

+45 78 77 52 71

Isabel Morup

Isabell Mørup

Kundeservice

kundeservice@campaya.dk

+45 78 77 52 71

Freja Sander Hansen

Freja Sander Hansen

Kundeservice

kundeservice@campaya.com

+45 78 77 52 71

Jessica Nicholas

Jessica Nicholas

Kundeservice

kundeservice@campaya.de

+45 78 77 52 71